Группа «МЕРИ» в гостях у E-motion

1 10

В тот момент ребята получили огромную моральную поддержку, но дуэт по-прежнему, существовал без названия. В первую очередь они обращали внимание на музыку. Впервые название группы «МЕРИ» прозвучало в 1998 году в Тернополе на фестивале авторской песни.

В 2001 году Виктор Винник переехал в Киев и продолжил запись новых песен. В 2003 году записана песня «Меридианы», которая очень быстро стала популярна на ФМ-станциях.

Они никогда не старались причислить себя к определенному музыкальному стилю, поскольку деление музыки на течения – вещь относительная. Хотя, один их знакомый придумал название «opty-rock» (оптимальный, ненавязчивый)

История «МЕРИ» продолжается. В начале 2006 года был снят первый дебютный клип на песню «Ромео». Но, основное достижение группы, это то, что вокруг команды всегда собирается множество творческих, неординарных личностей.

Мы приглашаем вас к общению с группой «МЕРИ»

Ответы 72

Алексей:
0
Впервые услышал вашу песню "Не Виталик" в эфире ФМ-радио и был озадачен: Это так Лагутенко на украинском выводит или кто-то еще? В исполнении вашей группы и группы Мумий Тролль есть что-то общее? Здорово было бы предложить Илье сделать что-то совместное, вы могли бы разорвать и российских слушателей за каких-нибудь пару недель. У них на музыкальном пространстве ничего подобного нет.
Группа «МЕРИ»:
Наміри були. Але в сучасній Росії дуже вороже сприймання всього українського. Майже на законодавчому порядку Росія є закритою для українських виконавців. Але було б дуже цікаво попрацювати з російськими гуртами. В нашій країні, потреба в україномовній музиці існує на Заході та в Центрі. Або зараз існує мода на ретро, на гурти, молодші за нас. Тобто якось українська музика не попадає на російський ринок.

Понравился ответ? Поделись:

олег:
0
Дуже дякую за такий класний хіт як "Не Віталік" А ви тепер не боїтесь злих фанаток Козловського???
Группа «МЕРИ»:
Олег, які можуть бути у Козловського злі фанатки? Вони такі ж милі люди, як Віталік ))) Я маю надію, що у Козловського також розумні фани )))

Понравился ответ? Поделись:

олег:
0
На першому альбомі "Меридіани" були переспівані на французькій)) Не хотіли б заспівати на англійській мові???
Группа «МЕРИ»:
Це вже зробили. Ми минулого року були з концертами в Америці і зрозуміли, що якщо хочемо ще, то нам потрібен матеріал. В пісні Кіс на біс тільки приспів переспівали англійською. В нашій країні співати англійською можуть лише люди дуже багаті та самовпевнені. Тим більше, у українців біда з вимовою.

Понравился ответ? Поделись:

олег:
0
Світлана Лобода випустила колекцію футболок F*CK the MACHO, а ви не хочете випустити футболки Ne Vitalik?
Группа «МЕРИ»:
Це хороша ідея, тільки треба ще знайти фабрику, щоб запустити цю серію ))) Я вже бачу ці футболки - справжні як Радянський Союз. Чомусь ці футболки користуються страшенним попитом.

Понравился ответ? Поделись:

Наталия Силенко:
0
Здравствуйте ребята! При всей моей ненависти к Козловскому, ваша клип и песня "Не ВиталиК" - просто супер, мне очень понравилось :) Скажите, пожалуйста, а вы сами пишете себе песни?
Группа «МЕРИ»:
Ще раз хочу наголосити, що ненависть - почуття неправильне. Я вважаю, що це доволі легкий стьоб. Сама ідея пісні - ми за Віталиків Козловських двома лапами. Нам треба багато таких проектів, щоб нас не годували Біланами. Але ми закликаємо цих Віталиків трошки займатись вихованням, тому що на них дивляться ці фанати, і вони мають право бачити щось краще. Хочеться розвитку. Тому що у поп-рокових виконавців менше можливостей це робити. Якщо вони прислухаються у нас будуть і свої Білани та Тімберлейки.

Понравился ответ? Поделись:

Натали_odessa:
0
Кем вы мечтали стать в детстве?
Группа «МЕРИ»:
Не Віталіком ))) Це, доречи, була моя мрія, мене звати Віктор, але з дитинства всі мене звали Віталіком ))) Я хотів стати, мабуть, геологом. Романтика, пісні під гітару, - був такий час. Космонавтом не хотів би, це не для мене.

Понравился ответ? Поделись:

олег:
0
З ким із відомих українських виконавців ви дружите?
Группа «МЕРИ»:
Шоу-бізнес - це така сфера діяльності, що дружити, перебувати в добрих стосунках треба з усіма. Тому що на базі групи Мері, була створена промо-агенція, яка займається влаштуванням великих акції – працювали з постановником світлових ефектів для Рамштайн, Бреговичем. З російських - ті ж Бі Два, Глюкоза. Часто російські виконавці і іноземні є значно простіші в спілкуванні і вимогах, ніж багато наших виконавців.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Що в пісні важливіше текст чи музика???
Группа «МЕРИ»:
Пісня. Це союз. Ті ніколи не можеш знати, де, що. Це має бути гармонія. Я, напевно, людина ще старої формації - хочеться звертати увагу на слова. Хочеться попросити вибачення за пісню "Не Віталік" - в український мові немає такого слова "неповезло".

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Коли у групи день народження?
Группа «МЕРИ»:
Ми не створювали цю групу з пафосом. Команда існувала, потім трошки перестала існувати, і коли ми знову зібрались в 2003 році - зробили акцію "Осінній Львів, збирай друзів". Це було 19 вересня. Так сталось, що цього дня я мав необережність колись народитись. Якщо дуже треба, то хай буде цей день. Це дуже вигідно, цю дату можна підтасувати під любе бажане, немає прив’язки.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Чи хотіли б ви заспівати з кимсь дуетом? наприклад з Козловським ))))))
Группа «МЕРИ»:
Чому ні? В мене немає фобії. Якщо це буде драйвово та цікаво - тільки так.

Понравился ответ? Поделись:

діана:
0
Привіт ;))) Ви співаєте "я заплутався в твоїх меридіанах...", в 3-х словах про ваше особисте життя????????? дякую:))
Группа «МЕРИ»:
Особисте життя є - три слова )))) В меридіанах плутаються всі, і це прекрасно. За таким нехитрим заняттям пройде все життя )))

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
Що вам найбільше подобається: живі концерти, робота у студії, репетиції, зйомки кліпів чи спілкування з фанами?
Группа «МЕРИ»:
Особисто для мене це - невід’ємні складові однієї справи. Це така пірамідка, якщо щось забрати, вона розпадається.

Понравился ответ? Поделись:

kroksia:
0
Що для вас має здатність генерувати мотивації?
Группа «МЕРИ»:
Завдяки настрою. Ми - раби настрою. Відповідно, якщо сьогодні такий настрій - буде згенерована пісня "Не Віталік". А звідки береться настрій - це вже інше питання. Він звідкись береться і кудись подівається, і так все життя.

Понравился ответ? Поделись:

kroksia:
0
Як погода впливає на вашу творчість?
Группа «МЕРИ»:
Не довелось бути Пушкином, щоб "Прекрасная пора, очей очарованья". Немає ніяких рецептів і формул. Зараз мені страшенно подобається жах, який зараз за вікном. В Києві мені дуже подобається весна. У Львові цікава осінь.

Понравился ответ? Поделись:

annika:
0
Чому ви досі неодружені?
Группа «МЕРИ»:
Я вважаю, що тепер мені вже ніколи не пізно. Колись в Радянському Союзі було таке поняття як "стратегический запас". Держава зберігала запас продуктів і коли виходив їх строк, їх викидували на прилавки… А з рештою, - дурне діло не хитре.

Понравился ответ? Поделись:

kroksia:
0
Чи були у вас якісь фобії?
Группа «МЕРИ»:
Вони є у всіх, просто, чи варто їх досліджуватись? Буває так, що ми можемо не знати, що це фобія. А буває так, що ми щось дізнаємось. В зв’язку з тим, що я народився в горах, в степу я себе не дуже добре почуваю, хочеться десь сховатись.

Понравился ответ? Поделись:

Олег:
0
чи бували якісь кумедні випадки на концертах???
Группа «МЕРИ»:
Концерти - це кумедні випадки. Вони існують не для публіки, ми на концертах більше граємо для себе.

Понравился ответ? Поделись:

kasatik:
0
Ребята, привет! Делаю вторую попытку осуществить свою "идею фикс" :) Вы так удачно дополняете друг друга в плане внешности, что я одержима идеей вас сфотографировать. Не скрою, Тарас - это просто эн эксклюзив - представляю сколько кровей в нем намешалось. Знает ли он свою генеалогию?! Все, что мне требуется - полчаса вашего свободного времени... Хотя понимаю, что словосочетание "свободное время" звучит издевательски и вы уже давно забыли, что это такое. Понимаю, что моя просьба эгоистична, но сами посудите - я готова ради этого приехать в Киев, Львов... людой город Украины. После вашего отказа у меня останется одна попытка - Бог троицу любит :) А песни ваши слушаю... слушаю. Хотелось бы, чтобы в репертуаре было побольше настоящих - серьезных, "мужских" вещей - типа "Годинник" или "Не люблю".
Группа «МЕРИ»:
Заходьте на наш сайт, залишайте свої координати, там є адреса, на яку можна писати. З нами легко зв’язатись, ми відкриті для спілкування. Наступний альбом буде більш "чоловічним". Пісня "Годинник" там буде бонустреком. Плюс, альбом буде дорослішим. Ми хотіли зробити його концептуальним і дорослим, але як тільки сіли його записувати, одразу записали "Не Віталік".

Понравился ответ? Поделись:

ilonaZ:
0
С вами, от недавного времени, выступает диджей, не значит ли это, что скоро поп-рок группа Мери станет электронным проектом?)))
Группа «МЕРИ»:
Ді-джей - це окрема тема. Я відчуваю велику ненависть до ді-джейв. Тому ми взяли в нашу групу ді-джея Ван Гога. Ми завжди хотіли бути не групою, а творчою формацією. Всі учасники нашої команди мають свої сольні проекти, всі люди творчі. Відповідно, ми привнесли ді-джея, щоб розширити звучання. Грати можна на всьому - значить грати треба на всьому.

Понравился ответ? Поделись:

kroksia:
0
Як ви ставитеся до мультфільму "Сімпсони"?
Группа «МЕРИ»:
Я дивився кілька серій. Я за собою помітив, що до мене значно пізніше доходить. Коли на щось існує мода, мене це засторожує і хочеться від цього віддалитись. А потім воно стає мені цікавим. Зараз мене подобається серіал "Друзі".

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Привт зі Львова! Коли приїдете до нас з концертом ? В останньому кліпі у вас такі футболочки модні-подаруєте з автографом?
Группа «МЕРИ»:
Все ж таки ідея з фабрикою "Заря" буде мати продовження. От мы и разбогатеем ))) Люблять Віталіка у Львові.

Понравился ответ? Поделись:

Натали_Odessa:
0
Какие качества вам нравятся в девушках?
Группа «МЕРИ»:
В дівчатах, як і в людях, мені подобається самодостатність. Вона має бути цілостною і самодостатньою.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Здравствуйте! Ребята, а почему Вы в свой клип "Не Виталик" не пригласили самого Козловского?? Может перевели бы песню на английский язык и отправились бы с ним на Евровидение?))
Группа «МЕРИ»:
Доречи, в інтернеті хтось запустив жарт, що Мері поїде на Євробачення, я стільки нового про себе почув )))) До Євробачення потрібно ставитись досить спокійно. Це конкурс для країн третього світу. Звичайно, це ниточка, за яку хватаються наші артисти, щоб підняти свій рейтинг.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Как вы выбираете песни для исполнения? Чем руководствуетесь?
Группа «МЕРИ»:
Настроєм. Чіпляє - не чіпляє. Навряд чи можна це вирахувати. Просто треба вміти зловити. Тут справа не в професіоналізмі, треба над собою працювати, любу якість можна розвинути.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Вы бываете на каких-нибудь чатах или форумах? Ведете блоги, странички в Контакте/Одноклассниках? Вы сторонники виртуального общения или реальное общение играет большую роль для вас?
Группа «МЕРИ»:
Важливо, коли є контакт, коли є очі. Ми шукаємо спілкування. Хоча проти прогресу не попреш, ми все більше переходимо в віртуал. Якщо це подобається людям, то хай це буде. Я не присутній в Контактах та Однокласниках. З людьми, яки мені дороги, я не втрачав контактів.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Как вы впервые поняли (что почувствовали), что теперь о вас знает уже более 5-и (незнакомых) человек? ;)
Группа «МЕРИ»:
Ми це зразу зрозуміли. Тому що перші концерти ми влаштовували в спальному районі, репетиції тривали допізна - нас ненавиділи більше, ніж 5 чоловік.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Как вы относитесь к современным исполнителям? Хотели бы вы в будущем их перепевать?
Группа «МЕРИ»:
Сучасні є різні виконавці. Каверверсії чужих пісень не вийдуть краще. Але якщо б була можливість, засоби - є багато пісень, які я б хотів переспівав.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
Какое, на ваш взгляд, самое главное испытание в вашей карьере?
Группа «МЕРИ»:
Главное событие нашей жизни впереди :)))) Можливо, терпіння. Це дуже важливо. Іноді доводиться згадувати християнські цінності. Я розумію, що все пройде, завтра вже буде інакше. Хоча доводиться іноді нарубати дров.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
А какие качества, на ваш взгляд, жизненно необходимы творческому коллективу?
Группа «МЕРИ»:
Якщо ти хочеш дійти до половини гори - став собі за ціль дійти до вершини. Треба ще шукати людей. Людина - це всесвіт. Треба не загубитись в цьому, це дуже складний процес. Доводиться вчитись, треба терпіння. Життя - звивиста дорога.

Понравился ответ? Поделись:

:
0
А почему вы в песне "Не Виталик" употребляете именно про фанатОК-шоколадок (ммм....автор явно спер у ДиБилана "шоколадку" из "Мулатка-шоколадка")?? Виталик же не по девочкам и, я думаю, вам об этом хорошо известно.))))
Группа «МЕРИ»:
Новина))) Просто рима підійшла. Часто люди шукають надумані асоціації. Важко знайти чорного кота в темній кімнаті, якщо його там немає. Віталік - самий загартований український виконавець. Він є об’єктом злих та брутальних насмішок. Ми собі цього не дозволяємо. Хоча він прекрасно розуміє, що це працює на його імідж.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (1)

символов 999