Солистка группы Lama Наталья Дзенькив откровенничает с читателями E-Motion о сотрудничестве с Гришковцом и новом альбоме группы

5 10

     В 2007 году группа Lama получила премию Best Ukrainian Act на церемонии MTV Europe Music Award, опередив многих других популярных украинских музыкантов.
     В активе группы два студийных альбома – «Мені так треба» (2006) и «Світло і тінь» (2008), в 2010 году планируется выпуск нового альбома, работа над которым уже в стадии завершения. Первая ласточка будущего альбома - сингл «Тримай». В марте был снят клип на эту песню, режиссёром видео выступил лучший клип-мейкер Украины – Алан Бадоев. Для съёмок Наталье пришлось в сжатые сроки овладеть техникой контемп-хореографии. Среди ближайших творческих планов Натальи также сотрудничество с известным писателем и актёром Евгением Гришковцом в записи его следующего музыкального альбома.
     На образ жизни Наталии и её творческое мировоззрение сильно повлияли восточная философия и культура Индии, Тибета, Непала. Её таинственный и чувственный образ идет в разрез с внешним обликом большинства украинских звёздных девушек, однако именно это привлекает к певице пристальное внимание. Музыка группы Lama - это постоянный эксперимент, а Наталья – катализатор всей творческой энергии группы. Сегодня она пришла на откровенный разговор с читателями E-Motion. И готова рассказать всё о своей музыке и самых свежих новостях из жизни группы. 
     Фото со съемок клипа Lama на песню "Тримай" можно посмотреть здесь.

 

Ответы 49

DIFF:
0
1. Чи плануєте ви прийняти участь у "Євробаченні" наступного року? 2. Хто вам більше подобається - Руслана Лижичко чи Світлана Лобода?
Lama:
Я думаю, якщо я не приймала участі всі попередні роки, то, напевно, і в наступному не буду. У мене інші цілі і цінності у житті. Краще на МТV Awards ще раз, там хоч з Тімберлейком можна поспілкуватись :) Я не можу їх порівнювати, тому що вони доволі різні, сильні особистості і обидві талановиті.

Понравился ответ? Поделись:

Liza:
0
Привет Наташа)) Спасибо, что пришла =) Хотелось бы узнать... я живу в Канаде... и люблю твою музыку))очень сильно, кстати _))) Не хотели бы вы приехать с концертом)?) Удачи=)))
Lama:
Хотіла б. Тим більше, я була в Канаді, в Торонто. Коли знімали одну із програм в Канаді, то біля Ніагарського водопаду знімався фільм «Пірати Карибського моря-3», цікаво було спостерігати.

Понравился ответ? Поделись:

Denis Davidoff:
0
Наташа, есть ли у тебя вредные привычки?
Lama:
В основному їх немає. Але у мене був дуже важкий період, коли я приймала дуже сильні снодійні таблетки. Це були мої останні шкідливі звички.

Понравился ответ? Поделись:

микка :
0
Вы относите к какому-то направлению музыки свое творчество?
Lama:
Я про це ніколи не думаю. Не хочу відносити до якогось напрямку. Я вважаю, що нашу музику словами не передаш, її неможливо загнати в якісь рамки. В музиці є суміш різних культур, поєднання електроніки з живими звуками оркестру.

Понравился ответ? Поделись:

kleo:
0
Что вы любите читать?
Lama:
Я люблю читати більш повчальну літературу. Притчі Крайона, Кастанеду.

Понравился ответ? Поделись:

Situse:
0
Каким еще талантом, кроме музыкального вы обладаете?
Lama:
Людина взагалі має дуже багато різних талантів, скритих, про які ми навіть ще не знаємо. А в мене є талант до танцю, я це зрозуміла тільки після зйомок кліпу. Я дуже люблю готувати і в мене це дуже круто виходить. Ще я можу малювати. Ще я хороша піаністка.

Понравился ответ? Поделись:

то-то:
0
Следишь ли ты за своей фигурой? И как?
Lama:
Особливого фанатизму з приводу слідкування за своєю фігурою у мене немає. Я намагаюсь ходити в зал і правильно харчуватись.

Понравился ответ? Поделись:

Zhenya:
0
Скажіть, а чому ви так нервуєтесь? Ви приймаєте щось для "розширення світогляду"?
Lama:
:)

Понравился ответ? Поделись:

Анна:
0
Привет :)))) Какой самый сумасшедший поступок в твоей жизнь??))) Твои любимые цветы?? Что для тебя самое дорогое в жизни?? Какие качества в людях ты ценишь?? Ты счастлива?
Lama:
Одного разу, колись дуже давно, я вийшла заміж за цигана. В перший день знайомства. Тобто це було кохання з першого погляду. Я з ним побігала по лісах, по полях і зрозуміла, що пора займатись проектом :) Напевно, всі кольори радуги. Це кохана людина, мої рідні та друзі. Відкритість, чесність, справедливість, дружелюбність. Щаслива.

Понравился ответ? Поделись:

kris13:
0
Привіт Наталка!!! Я дуже щаслива, що на ринку вітчизняного шоу-бізнесу є дійсно талановиті артисти, такі як Ви!!! Я та моя сім'я слухаємо ваші пісні з великим задоволенням! Тож дякуємо і чекаємо ще :)! Питання таке: Що ви робите коли сумно?
Lama:
Я сумую, коли сумно. Я ніколи не лицемірю і не буду сміятись, якщо мені погано.

Понравился ответ? Поделись:

Наташа:
0
Привет)) Расскажи, как проходит твой день)) В какой одежде чувствуешь себя комфортнее всего? Какие вещи в твоем гардеробе самые любимые? Удачки тебе))))
Lama:
Знаєте, я інколи розумію, що останнім часом всі мої дні – це мої розваги. Все переходить в якусь таку розвагу. Я взагалі така людина, що я дуже люблю спілкуватись. Коли я даю інтерв’ю, я отримую задоволення. Я, напевно, некомфортного одягу не ношу. Якщо взяти моє взуття, воно так сформовано, що мені в ньому дуже комфортно. Це можуть бути майки та джинси. Навіть коротенькі спіднички, в них мені також комфортно, тому що я відчуваю себе справжньою жінкою.

Понравился ответ? Поделись:

наташа власенко:
0
Привет! 1)Как ты относишься к В.Козловскому? 2)Твое любимое блюдо? 3)Сколько ты хочешь иметь детей? 4)Твой секрет красоты?
Lama:
Та нормально. Я взагалі телевізор не дивлюся. Деруни. Не проходить любов до дерунів. Також страва ведичної кухні – сабджі. Напевно, одного. Напевно, має бути душевна гармонія. Коли ти себе відчуваєш щасливою – результат назовні.

Понравился ответ? Поделись:

Некто:
0
Приветик! У меня такой вот вопрос: Как ты думаешь, твое творчество делает людей счастливее? Может есть жизненные примеры? Поделись :) Спасибо))
Lama:
Є життєві приклади. Вона не тільки робить людей щасливим, але ще і лікує. На наш форум пишуть важкохворі люди, вони кажуть, що коли слухають наші пісні, музика їм заспокоює біль.

Понравился ответ? Поделись:

Окси:
0
Привет. Как относишься к однополой женской любви? Были ли у тебя такие связи?
Lama:
Чесно кажучи, до жінок мене не тягне – це сто відсотків. Навіть, коли жінки мене пробували поцілувати, я зрозуміла, що це не моє.

Понравился ответ? Поделись:

Жека Пилипенко:
0
Здравствуйте!!! Честно вам сказать, вы молодец, большая умничка, я восхищаюсь вашим творчеством!! Вы очень интересная личность, у вас необычный голос, качественная музыка, я уверен в вашем таланте!!! Спасибо вам за все!!! Чего вам не хватает в жизни? Можно ли увидеть в пустом стакане содержимое? Есть шанс у Украины выйти на первые места по своим талантам в музыке? Куда вы ведете свой коллектив? Хочется ли вам спать но ночам??? Как мог, делал интересные вопросы!!! Пускай ваши волосы дышат силой, и не отказывайтесь от подарков!!! Все, что вам дарят - это от чистого сердца!! Спасибо!!!
Lama:
Дякую Вам за теплі слова! Ви знаєте, нічого не бракує, чесно кажучи. Тому що живу іншим життям, духовним. Інколи можна і не бачити, але основне – треба відчувати. Звісно, є. В мене навіть є така фраза в пісні: "Хтось по житті мене за собою веде". Я веду свій колектив в Європу, я хочу, щоб нас почув весь світ. Можливо, це дуже голосно сказано. Але не треба недооцінювати себе, треба йти до своїх мрій. Я інколи і не сплю по ночами :) Дуже хочеться. Бувають такі моменти, коли знімають кліп. Перед зйомками кліпу "Тримай" я була невпевнена, всю ніч не спала і прийшла на зйомки, можна сказати, трохи стомленою. Але коли ми почали знімати кліп, сама атмосфера настільки мене зарядила, що я навіть цього не відчула.

Понравился ответ? Поделись:

наташа :
0
Почему ты не участвуешь в разных телешоу? Где тебя можно увидеть в ближайшее время?
Lama:
Тому що для цього дійсно бракує часу. Це вимагає дуже багато енергії та самовіддачі. Я останнім часом навіть спробувала ходити на різні вечірки і зрозуміла, що у мене ще недописаний альбом :) Тобто, це також забирає енергію.

Понравился ответ? Поделись:

юлия:
0
Во сколько лет ты начала пользоваться косметикой? У тебя есть высшее образование? Какое? У тебя есть друзья в шоу-бизнесе? Кто?
Lama:
В дитинстві я дивилась, як моя мама гримувалась для концертів, і мені також хотілось. А професійною косметикою почала користуватись пізно. Я закінчила музичне училище по класу фортепіано. Я хотіла поступати в Консерваторію, але так сталось, що я в Німеччині попала на концерт Bon Jovi, і все моє життя змінилось. А потім на вулиці побачила людей зі скрипками, які саме з вищою освітою, і зрозуміла, що мені не потрібна вища освіта :) Я взагалі мало вірю в дружбу в шоу-бізнесі. Знайомі є, їх багато.

Понравился ответ? Поделись:

аноним:
0
Сколько вам лет? Какое у Вас образование? Вы водите авто?
Lama:
Мені 34 роки. Нет, авто не вожу.

Понравился ответ? Поделись:

Дюшка Передерий:
0
Приветосик) Наташенька, ты умничка, у тебя красивый и мелозвучный голос) А песни на украинском языке в твоём исполнении - вообще супер:) Скажи, пожалуйста, вы с группой в ближайшее время не надумаете заехать в Запорожье, может у вас буду какие-то концерты?)) Дюшка :*
Lama:
Важко сказати, ми плануємо ще один всеукраїнський тур, вже на підтримку нашого наступного альбому. Я сподіваюсь, що ми в рамках туру потрапимо до Запоріжжя.

Понравился ответ? Поделись:

Назар:
0
Привіт) Дуже радий, що ти сюди завітала. Скажи, будь ласка, коли чекати від тебе нових пісень, відео, альбомів? І чи є в тебе сторінка ВКонтакті?
Lama:
Сторінки ВКонтакті немає. На осінь ми плануємо випустити наш новий альбом. Незабаром вийде наш новий кліп на пісню «Тримай».

Понравился ответ? Поделись:

VanyaKross:
0
Скажите, какие у вас отношения с двоюродными сестрами, с Ольгой Дзенькив? И с другими родственниками?
Lama:
З родичами у мене якось не дуже склалось. Я знаю, що вони в мене є. Я пам’ятаю, з Олею ми разом вчились в музичній школі, тоді ми набагато більше спілкувались. Але, наскільки я знаю, зараз вона за кордоном.

Понравился ответ? Поделись:

Дюшка Передерий:
0
Это снова я:) Чья была идея создания группы, и назвать группу именно "Lama"???))))
Lama:
Групи я завжди сама створювала, тобто це завжди була моя ідея. Це наша спільна ідея з Віталієм Телезіним. І також ім’я сама придумала. Воно навіть прийшло до мене якось не усвідомлено. Це дуже таке окреме питання, потрібен час на нього відповісти, тому що в одному реченні дуже важко все сказати. Тому що, коли я придумала цю назву, я навіть не усвідомлювала, чому саме Lama. А протягом цих років, я зрозуміла, що це мій душевний стан. Ця назва мене веде по життю, вона мені допомагає рухатись вперед, підказує, як творити. Я вважаю, що вона для мене є щасливою.

Понравился ответ? Поделись:

ква :
0
Почему именно Бадоев стал режиссером твоего нового видео?
Lama:
Коли ми завершили роботу над піснею, ми зрозуміли, що найбільше цю пісню відчує саме Бадоєв, як її подати саме в відеоматеріалі. Тому що сама пісня має дуже такий магічний месідж, це щось таке між реальним та надреальним. І Алан запропонував таку ідею: висловити те, що було сказано в пісні, за допомогою контемпу, тантричних танців.

Понравился ответ? Поделись:

Виктор:
0
Лама, ты не планируешь петь на русском языке?? Или английском??
Lama:
Поки що планую співати на англійський. А там – хто його знає. Зарікатись не буду, тому що дуже часто відбуваються такі зміни в житті, що робиш те, чого від себе не чекаєш.

Понравился ответ? Поделись:

блок:
0
Как думаешь, в чем секрет популярности проекта "Фабрика звезд"? Как ты относишься к подобным шоу, можно ли таким образом "вырастить" хорошего артиста?
Lama:
Можу сказати, що доріжки у починаючих артистів є різні. В моєму випадку було так, що я досягала результату самотужки, без фестивалів та конкурсів, ми самі записували пісні. Це один із варіантів. Але є інші дороги, де можна стати артистом саме за допомогою "Фабрики зірок" або інших конкурсів. Чи стане артист артистом це залежить від самого виконавця.

Понравился ответ? Поделись:

vik :
0
На каких музыкальных инструментах ты играешь?
Lama:
Я граю на фортепіано, на скрипці (на одній струні), трошки на барабанах.

Понравился ответ? Поделись:

makkk:
0
Как ты относишься к таким распространенным в наше время явлениям, как интернет-дружба, интернет-знакомства, а у некоторых даже интернет-любовь случается? Могут ли такие отношения быть искренними?
Lama:
Ви знаєте, в мене є приклад: моя подруга познайомилась з хлопцем в інтернеті. Хлопець живе в Петербурзі, а вона – тут. Вони одружились, у них справжнє кохання. Але вона щаслива – це саме основне.

Понравился ответ? Поделись:

mak:
0
Где тебя можно встретить в Киеве?
Lama:
Напевно, на моїх концертах. Слідкуйте за рекламою на нашому сайті lama.com.ua А після концерту я завжди спілкуюсь зі своїми фанами, навіть з деякими із них ми дружимо.

Понравился ответ? Поделись:

olga:
0
Назови пять вещей, которые приносят тебе наибольшее удовольствие.
Lama:
В першу чергу – кохання. Потім - весняна пора року. Любов рідних та близьких. Мій котик приносить мені задоволення своєю присутністю. Я отримую задоволення від того, як я пишу пісні та коли я даю концерти. Коли я спілкуюся з журналістами, в мене зараз усі журналісти – мої друзі. Навіть папараці.

Понравился ответ? Поделись:

kleo:
0
У тебя есть фобии или страхи? Как ты с ними борешься?
Lama:
Скажу чесно, є страхи. Можливо, навіть, неусвідомлені. Але саме філософія, моя особиста, вона мені допомагає боротися з цими моментами.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии (5)

символов 999
 • _Гість 10 лет назад

  Наталь які вас стосунки з Денисом Рожковим?

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Антон Радченко 10 лет назад

  Привіт з Києва. Лама, ти більше інтроверт чи екстраверт. Тобто більш заглиблена у свій внутрішній світ, чи віддаєш перевагу осягненню оточуючих тебе людей? Коли твій наступний концерт в Києві? Дуже дякую за відповідь.

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Sofo4ka 11 лет назад

  Привіт Лама.А ви є в контакті?

  Прокомментировать Мне нравится
 • _Катя 11 лет назад

  Lama яку ви музику більше слухаєте. Свою чи можливо якихся інчих виконавців???

  Прокомментировать Мне нравится
 • _gossipboy 11 лет назад

  дорога наталіє ви одна із моїх найулюбленіших співачок на запитання(чи не плануєте ви співати на англійській чи на моска.....російській ви відповіли (а там хто його знає зарікатися не буду тому що дуже часто відбуваються такі зміни в житті що робиш те чого від себе не чекаєш)я на жаль живу за кордоном і коли так хочеться на україну слухаю саме ваші пісні і я дуже сподіваюся що ви все таки не зрадите україну і не заспіваєте жодної пісні на моска....російській тому що я цього не переживу як і тисячі ваших фанатів.До речі а чи не плануєте ви приїхати до Італії адже там багато українців які б із задоволенням пішли на ваш концерт зокрема Рим.Мілан.бажаю вам безліч нових кліпів,пісень,натхнення і колись неодмінно приїду до києва на ваш концерт.Нехай вам щастить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  Прокомментировать Мне нравится