Певец Kishe в гостях у tochka.net

Провожать зиму и встречать весну в крутой компании с популярным украинским исполнителем - харизматичным и драйвовым Kishe приглашает 25 февраля Caribbean Concert Hall.

 

Больше года прошло с последнего концерта исполнителя в Киеве, и вот Kishe собирает друзей, поклонников и приглашает всех на свой новый сольный концерт. Артист представит обновленную концертную программу, в которой появилось очень много новых украинских песен, а также презентует новый музыкальный видеоклип на песню "Нереальная". Вечер обещает быть насыщенным премьерами и позитивно-танцевальным настроением!

 

А 19 февраля в 15:00 Kishe придет на онлайн-конференцию tochka.net и будет отвечать на все вопросы своих поклонников. Тот, кто поставит самый интересный вопрос, получит 2 билета на концерт исполнителя в Caribbean Concert Hall.

Ответы 23

Lucky из Николаева:
4
Кише, прошу!!! Спойте припев "Титров" в прямом эфире!!! Если не споете - я разорвусь! Слушаю песню почти каждый день! Спасибо!!!
Конечно :) Приходите 25 на концерт и Вы услышите эту песню в живом драйвовом исполнении – мы обязательно качнем!

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
1
Фільм в якому б ти знявся який це був би жанр та який сюжет був у ньому?
Мені здається, що шукати фільми під себе, це все ж таки неправильно – артист має грати та перевтілюватись. Але я типажний, у мене є типаж – наприклад, я можу зіграти литовця.

Понравился ответ? Поделись:

Инна Попович:
0
Ви вже застрахувати свою бороду?
Від чого? Ви зібрались на концерт з бритвою прийти? :) Я не буду робити такі речі, як Ваня Дорн – він відрощує бороду, доки не випустить альбом. Я краще буду відрощувати волосся до тих пір, доки не знімусь в голлівудському блокбастері, який буде називатись «Kishe-Рапунцель» :)

Понравился ответ? Поделись:

Виктория:
0
Андрей, сейчас вы готовитесь к концерту, хватает времени на семью?
На жаль. І я дуже вдячний дружині Оксані за те, що вона все зрозуміла і зараз бере на себе всі ці важелі. По-перше, ми вже рік знаходимось без няні в самостійному плаванні і дуже багато бере на себе Оксана. Я завжди намагаюсь забирати дітей зі школи, відвозити їх на музику, малювання та плавання, але, на жаль, я просто не маю зараз на це часу.

Понравился ответ? Поделись:

Виктория:
0
Привет, Андрей) На сколько я знаю, вы любите космос, какая ваша любимая планета?
Земля! Ребята, как можно не любить эту планету?

Понравился ответ? Поделись:

Сергей:
0
"Случайности не случайны". Были ли случаи в твоей жизни, которые подтверждают это высказывание?
Звичайно, постійно так відбувається. Коли я повернувся в музичний простір, життя за рік подарувало мені таку кількість нових знайомств, які кардинально змінили деякі речі в позитивному напрямку. Зараз це трошки призупинилось і я дуже вдячний Всесвіту за те, що таке було – відбувалось так, що одна моя дія приводила до цілого ланцюга подій, наче хтось веде тебе по життю, ти хочеш чогось більшого, вимагаєш чогось більшого. Я зрозумів, що треба щось давати людям від себе, допомагати якимось чином – тому деякі речі та знайомства відбувались, мені здається, не випадково.

Понравился ответ? Поделись:

Мар'яна:
0
Якщоб не музика то яка інша професія була б саме вашою?(В кожної людини є певний план на життя,якщо не біле то чорне)
Так, я підробляв на меблевій фабриці, тому залюбки займався б меблями, але, я не знаю, чи можна зараз на цьому заробити кошти. А якщо казати про майбутнє, я відповім, що це кіно, я вже маю невеличкий досвід, нещодавно вийшов фільм «Пекельна Хоругва», я там теж трошки зіграв. Тому – кіноіндустрія, кіно, знімальний процес, мультиплікація, все це для мене дуже цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Костянтин:
0
Чи планує Кіше отримати титул Співочого містера Олімпія?
Так, планую все на світі, але це неможливо, це дуже довго :)

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
0
У казці "Пекельна Хоругва" ви прекрасно зіграли роль негативного героя. Чи складною була підготовка до зйомок? Як доньки відреагували на таке перевтілення?
На жаль, доньки ще не дивились, але прокат пройшов з дуже великим успіхом. А знаєте, як я туди потрапив: я побачив в Фейсбуці звичайний пост про те, що шукають актора такого-то формату і я просто надіслав цій людині свою фотокартку з голим торсом і з сокирою, мені відповіли: «Дякую, друже! Я закину режисеру». І через місяць мене набрали, запросили на проби, попробували і взяли.

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
0
Коли планується тур Україною які міста плануєте відвідати?
Залюбки відвідав би кожне місто, як це робить гурт «Без обмежень», вони якісь нереальні – вони четвертий рік поспіль не вилазять з туру. Хлопці, як? Я по-хорошому заздрю, я знаю, який це величезний труд насправді, наскільки це важко, постійно жити в дорозі. І, до речі, подивіться їх графік – 60 міст, це з глузду можна з’їхати. Вони їздять до людей по маленьким містам, доносять свою музику і, на мій погляд, дуже заслужено отримали нагороду в цьому році. Я знаю, що це дуже дорого, я ніколи не робив великих сольних концертів – це дороге задоволення, яке обходиться в величезні кошти, а тур без партнерів або без якоїсь зовнішньої допомоги продюсерів або інвесторів – просто неможливо зробити. Треба працювати над контентом, вчитися бути цікавим і намагатись зібрати свою аудиторію. Ми дуже хочемо поїхати, приїхати до вас в кожне місто, приїхати з нашими піснями та з нашою енергетикою і без екранів, без музичних продюсерів телеканалів донести вам свою музику.

Понравился ответ? Поделись:

Алиса:
0
На какую самую большую площадку вы выходили? вам комфертнее выходить на большие сцены или чем меньше, тем лучше?
Чим більше площадка – тим кайфовіше. Але нам доводилось виступати на різних площадках – були корпоративи та Дні народження, які гуляли по десять чоловік, були і Дні міста, коли ми працювали на площі перед 5-10 тисячами людей, були нічні клуби на 200-300 чоловік.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Який виступ був найемоційний?
Кожен виступ! Тож приходьте на виступ Kishe 25 лютого!

Понравился ответ? Поделись:

Рома:
0
Андрей скажи пожалуйста Со скольки лет ты начал заниматься вокалом , сам захотел а тут или родители заставляли?)❤
Займатись вокалом я почав з 2013-2014р., до цього я не співав і у мене немає музичної освіти. У мене було декілька класів по фортепіано, в дитинстві я рік займався в музичній школі, грав на гітарі, але я ніколи не співав.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Що вас надихає?
Дуже багато джерел, перш за все – це подорожі та відпочинок. Друге – це музичні премії, коли ти на них потрапляєш, до тебе якийсь азарт приходить. Третє – невдачі та поразки, коли тобі кажуть «Ні», в такому разі мені навпаки ще більше хочеться це зробити. Я не можу сказати, що заздрю успіху інших артистів, але, коли я бачу талановитих людей, які досягають успіху – наприклад, Діма Монатик, він зразок людини, яка просто бере та робить. Це дає мені натхнення. І, звісно, увага слухачів.

Понравился ответ? Поделись:

Катруся Гвоздь:
0
Ви вірите у знаки Всесвіту?)
Так, я вірю в сильну енергетику, я вірю у Всесвіт. Я не знаю, звідки це йде, я не можу сказати, що це релігія або Бог, але є щось у Всесвіті таке потужне, що нас всіх тримає тут, на цій планеті. Я дуже захоплююсь астрофізикою, всім, що пов’язано з Космосом, коли я працюю, у мене на комп’ютері завжди йдуть якісь такі фільми – я розумію, що створити це все могла лише якась нереальна потужна сила. І як тільки ти починаєш це розуміти, деякі дрібниці, на яких ми зациклені, втрачають свій сенс. Ти розумієш, що ти – одна невеличка мільярдна краплина у Всесвіті і у тебе є можливість щось зробити і залишити після себе, це просто колосально. Так, існують війни та хвороби, але, на жаль, не дуже багато людей у світі розуміють, що планета – це дуже чарівне місце, ми маємо жити в досвіді, в коханні, в створюванні. За це круте запитання Ви отримуєте квиток на концерт 25 лютого, який відбудеться в Caribbean!

Понравился ответ? Поделись:

Оленка:):
0
Привіт! Скільки разів на день ти доторкаєшся до своєї бороди? Чи вважаєш ти її своєю візитівкою?
Так, треба якийсь датчик поставити :)

Понравился ответ? Поделись:

Алена:
0
Доброго дня! Як Ви відноситесь до фільмів жахів? Чи виникало бажання випробувати свої сили у екстремальних умовах? (Проходження квестів-хоррорів, створених на реальних подіях з участю професійних акторів, форт-боярд, темрява , лабіринт і тд)
Я дуже не люблю фільмів жахів, я їх не розумію, але цей жанр існує і, якщо є можливість з чогось почати, то я почну з жахів. Насправді було б дуже круто попрацювати з людьми, які зняли фільм «Піла».

Понравился ответ? Поделись:

Натали:
0
Самый важный день твоей жизни или самое приятное воспоминание
Ну, конечно же, это рождение девчонок. Рождение первой дочери – это было так волнительно, и рождение, приход в этот мир и в нашу семью второй дочери – это самые важные события. Даже женитьба не так важна :)

Понравился ответ? Поделись:

Вика:
0
Здравствуйте! Расскажите, чем будете удивлять на концерте в кариббиане? Долго готовили шоу?
Ми маємо досить потужній світ, звук, діджеінг – ми будемо все це використовувати. Акцент я роблю на музику, пісні, вокал, живу атмосферу та трошки танців. Я буду брати інструмент в руки та грати рядом з музикантами. Я вчусь грати на гітарі свої та не тільки свої пісні, що б все ж таки бути музикантом, в першу чергу. Можу сказати, що ми зробимо все можливе, щоб Ви покинули площадку Caribbean з таким душевним настроєм тепла, з весняним настроєм. Буде дуже багато позитивних пісень для дівчат і ще у нас буде презентація, допрем’єрний показ нового кліпу на пісню «Нереальная».

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
С кем из тусовки шоу-бизнеса вы дружите? Прям близко, годами и семьями...
На жаль, у нас немає таких прямо закадичних відносин з кимось, хоча достатньо близькі стосунки з багатьма людьми, які присутні в українському шоу-бізнесі, з якими я знайомий.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Почему не пошли на Нацотбор на Евровидение? У вас были бы шансы!
Я был на, скажем так, на холодных Нацотборах, которые особо и не назовешь Нацотборами. Хочу сказать, что у меня есть песня для «Евровидения» и, мне кажется, у меня есть образ, мне есть, что сказать. Просто так вышло, что продакшн не успел сделать аранжировку, поэтому я решил, во-первых, не терять песню (потому что это холостой выстрел и второй такой песни может не быть), и, во-вторых, все-таки понять тенденцию и этот конкурс. И третье – я понял, что мне в этом году нужно очень много внимания уделять концертной деятельности, клипам, съемкам, присутствии в СМИ, личной жизни, какому-то апгрейду.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Кише, как относитесь к артистам, которые выступают в России? Поступали ли вам предложения выступить там?
Ми працювали з музичним видавництвом в Росії, туди нас привів продюсер телеканалу OTV після 2010 року, коли ми випустили пісню з Polina Griffith і я дуже вдячний долі за знайомство з такою чарівною вокалісткою. Я почав їздити до Москви, почав робити якісь кроки, намагався там знайти виходи на продюсерів, зустрічався з Антоном Проніним, з Пригожиним, з Жуковим. Я доносив свою музику і були деякі кроки, які почали працювати, почали працювати пісні «Город», «Позови меня», це був такий початок. Коли почались наші дії, я поставив перед собою завдання, що я працю чітко в українському форматі, спокійно можна перелаштуватись на європейський формат, на країни СНД, але я згадав одну дуже класну річ, яку мені сказав продюсер першого телеканалу, на якому я працював, – треба перемогти у себе вдома, треба завоювати увагу своєї аудиторії, а потім буде. Тому я для себе зрозумів, що моя музика має лунати в українському форматі (не тільки на українській мові, на російській також, але я роблю її в Україні, від свого серця) і прийняв рішення не приймати запрошень, навіть не намагатись їздити туди, мені здається, просто нечесно грати в подвійну гру. Я дуже поважаю Олексія Потапенко за те, що він зробив дуже потужній крок – вони відмовились від російського ринку. Вони виступають в інших країнах СНД, вони роблять музику і доносять її через інтернет, але це було його чітке професійне рішення, незважаючи на те, що Діма Монатік досить популярний в Росії, але він там не виступає, не бере участі в преміях та концертах. Я не можу казати, щось погане про артистів, які виступають там – вони зробили свій вибір, а українське суспільство має зробити свій вибір, як себе позиціонувати – слухати їх, ходити на їх концерти чи ні. Хоча хочеться, щоб музика була поза політикою, але ж ми – громадяни країни, а не якоїсь вулиці.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Добрый день, расскажите об участии в шоу "Міняю жінку". Многое ли было отыграно по сценарию?
Це цікавий проект, до якого у мене особисте ставлення. По-перше, проект знімали 6-7 років назад і його показали вже понад тисячу разів. Ви не уявляєте ситуацію в позаминулому році, коли ми знімали кліп на «Бачу променi» в Карпатах, на горі, де нема людей, тільки корови пасуться, на наступний день у нас був відпочинок і дружина з сестрою пішли збирати гриби, діти гуляють, я лежу відпочиваю і йде якась жіночка з чоловіком… і «Це ж Кіше, ти бачиш! Це «Міняю жінку!». І я зрозумів, що цей проект дав мені більше, ніж всі мої пісні та витрачені сотні тисяч умовних одиниць на розкрутку. Прикро. Але «1+1», будь ласка, схаменіться і припинить цей проект – я не хочу на разі бачити себе в тому минулому. Або запрошуйте мене на нові проекти – ми достатньо цікаві особистості, у нас багато цікавої української музики, класних ідей, відбувається багато класних речей.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999