Певец Kishe в гостях у tochka.net

Провожать зиму и встречать весну в крутой компании с популярным украинским исполнителем - харизматичным и драйвовым Kishe приглашает 25 февраля Caribbean Concert Hall.

 

Больше года прошло с последнего концерта исполнителя в Киеве, и вот Kishe собирает друзей, поклонников и приглашает всех на свой новый сольный концерт. Артист представит обновленную концертную программу, в которой появилось очень много новых украинских песен, а также презентует новый музыкальный видеоклип на песню "Нереальная". Вечер обещает быть насыщенным премьерами и позитивно-танцевальным настроением!

 

А 19 февраля в 15:00 Kishe придет на онлайн-конференцию tochka.net и будет отвечать на все вопросы своих поклонников. Тот, кто поставит самый интересный вопрос, получит 2 билета на концерт исполнителя в Caribbean Concert Hall.

Ответы 23

Lucky из Николаева:
4
Кише, прошу!!! Спойте припев "Титров" в прямом эфире!!! Если не споете - я разорвусь! Слушаю песню почти каждый день! Спасибо!!!
Конечно :) Приходите 25 на концерт и Вы услышите эту песню в живом драйвовом исполнении – мы обязательно качнем!

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
1
Фільм в якому б ти знявся який це був би жанр та який сюжет був у ньому?
Мені здається, що шукати фільми під себе, це все ж таки неправильно – артист має грати та перевтілюватись. Але я типажний, у мене є типаж – наприклад, я можу зіграти литовця.

Понравился ответ? Поделись:

Инна Попович:
0
Ви вже застрахувати свою бороду?
Від чого? Ви зібрались на концерт з бритвою прийти? :) Я не буду робити такі речі, як Ваня Дорн – він відрощує бороду, доки не випустить альбом. Я краще буду відрощувати волосся до тих пір, доки не знімусь в голлівудському блокбастері, який буде називатись «Kishe-Рапунцель» :)

Понравился ответ? Поделись:

Виктория:
0
Андрей, сейчас вы готовитесь к концерту, хватает времени на семью?
На жаль. І я дуже вдячний дружині Оксані за те, що вона все зрозуміла і зараз бере на себе всі ці важелі. По-перше, ми вже рік знаходимось без няні в самостійному плаванні і дуже багато бере на себе Оксана. Я завжди намагаюсь забирати дітей зі школи, відвозити їх на музику, малювання та плавання, але, на жаль, я просто не маю зараз на це часу.

Понравился ответ? Поделись:

Виктория:
0
Привет, Андрей) На сколько я знаю, вы любите космос, какая ваша любимая планета?
Земля! Ребята, как можно не любить эту планету?

Понравился ответ? Поделись:

Сергей:
0
"Случайности не случайны". Были ли случаи в твоей жизни, которые подтверждают это высказывание?
Звичайно, постійно так відбувається. Коли я повернувся в музичний простір, життя за рік подарувало мені таку кількість нових знайомств, які кардинально змінили деякі речі в позитивному напрямку. Зараз це трошки призупинилось і я дуже вдячний Всесвіту за те, що таке було – відбувалось так, що одна моя дія приводила до цілого ланцюга подій, наче хтось веде тебе по життю, ти хочеш чогось більшого, вимагаєш чогось більшого. Я зрозумів, що треба щось давати людям від себе, допомагати якимось чином – тому деякі речі та знайомства відбувались, мені здається, не випадково.

Понравился ответ? Поделись:

Мар'яна:
0
Якщоб не музика то яка інша професія була б саме вашою?(В кожної людини є певний план на життя,якщо не біле то чорне)
Так, я підробляв на меблевій фабриці, тому залюбки займався б меблями, але, я не знаю, чи можна зараз на цьому заробити кошти. А якщо казати про майбутнє, я відповім, що це кіно, я вже маю невеличкий досвід, нещодавно вийшов фільм «Пекельна Хоругва», я там теж трошки зіграв. Тому – кіноіндустрія, кіно, знімальний процес, мультиплікація, все це для мене дуже цікаво.

Понравился ответ? Поделись:

Костянтин:
0
Чи планує Кіше отримати титул Співочого містера Олімпія?
Так, планую все на світі, але це неможливо, це дуже довго :)

Понравился ответ? Поделись:

Олена:
0
У казці "Пекельна Хоругва" ви прекрасно зіграли роль негативного героя. Чи складною була підготовка до зйомок? Як доньки відреагували на таке перевтілення?
На жаль, доньки ще не дивились, але прокат пройшов з дуже великим успіхом. А знаєте, як я туди потрапив: я побачив в Фейсбуці звичайний пост про те, що шукають актора такого-то формату і я просто надіслав цій людині свою фотокартку з голим торсом і з сокирою, мені відповіли: «Дякую, друже! Я закину режисеру». І через місяць мене набрали, запросили на проби, попробували і взяли.

Понравился ответ? Поделись:

Роман:
0
Коли планується тур Україною які міста плануєте відвідати?
Залюбки відвідав би кожне місто, як це робить гурт «Без обмежень», вони якісь нереальні – вони четвертий рік поспіль не вилазять з туру. Хлопці, як? Я по-хорошому заздрю, я знаю, який це величезний труд насправді, наскільки це важко, постійно жити в дорозі. І, до речі, подивіться їх графік – 60 міст, це з глузду можна з’їхати. Вони їздять до людей по маленьким містам, доносять свою музику і, на мій погляд, дуже заслужено отримали нагороду в цьому році. Я знаю, що це дуже дорого, я ніколи не робив великих сольних концертів – це дороге задоволення, яке обходиться в величезні кошти, а тур без партнерів або без якоїсь зовнішньої допомоги продюсерів або інвесторів – просто неможливо зробити. Треба працювати над контентом, вчитися бути цікавим і намагатись зібрати свою аудиторію. Ми дуже хочемо поїхати, приїхати до вас в кожне місто, приїхати з нашими піснями та з нашою енергетикою і без екранів, без музичних продюсерів телеканалів донести вам свою музику.

Понравился ответ? Поделись:

Алиса:
0
На какую самую большую площадку вы выходили? вам комфертнее выходить на большие сцены или чем меньше, тем лучше?
Чим більше площадка – тим кайфовіше. Але нам доводилось виступати на різних площадках – були корпоративи та Дні народження, які гуляли по десять чоловік, були і Дні міста, коли ми працювали на площі перед 5-10 тисячами людей, були нічні клуби на 200-300 чоловік.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Який виступ був найемоційний?
Кожен виступ! Тож приходьте на виступ Kishe 25 лютого!

Понравился ответ? Поделись:

Рома:
0
Андрей скажи пожалуйста Со скольки лет ты начал заниматься вокалом , сам захотел а тут или родители заставляли?)❤
Займатись вокалом я почав з 2013-2014р., до цього я не співав і у мене немає музичної освіти. У мене було декілька класів по фортепіано, в дитинстві я рік займався в музичній школі, грав на гітарі, але я ніколи не співав.

Понравился ответ? Поделись:

Катя:
0
Що вас надихає?
Дуже багато джерел, перш за все – це подорожі та відпочинок. Друге – це музичні премії, коли ти на них потрапляєш, до тебе якийсь азарт приходить. Третє – невдачі та поразки, коли тобі кажуть «Ні», в такому разі мені навпаки ще більше хочеться це зробити. Я не можу сказати, що заздрю успіху інших артистів, але, коли я бачу талановитих людей, які досягають успіху – наприклад, Діма Монатик, він зразок людини, яка просто бере та робить. Це дає мені натхнення. І, звісно, увага слухачів.

Понравился ответ? Поделись:

Катруся Гвоздь:
0
Ви вірите у знаки Всесвіту?)
Так, я вірю в сильну енергетику, я вірю у Всесвіт. Я не знаю, звідки це йде, я не можу сказати, що це релігія або Бог, але є щось у Всесвіті таке потужне, що нас всіх тримає тут, на цій планеті. Я дуже захоплююсь астрофізикою, всім, що пов’язано з Космосом, коли я працюю, у мене на комп’ютері завжди йдуть якісь такі фільми – я розумію, що створити це все могла лише якась нереальна потужна сила. І як тільки ти починаєш це розуміти, деякі дрібниці, на яких ми зациклені, втрачають свій сенс. Ти розумієш, що ти – одна невеличка мільярдна краплина у Всесвіті і у тебе є можливість щось зробити і залишити після себе, це просто колосально. Так, існують війни та хвороби, але, на жаль, не дуже багато людей у світі розуміють, що планета – це дуже чарівне місце, ми маємо жити в досвіді, в коханні, в створюванні. За це круте запитання Ви отримуєте квиток на концерт 25 лютого, який відбудеться в Caribbean!

Понравился ответ? Поделись:

Оленка:):
0
Привіт! Скільки разів на день ти доторкаєшся до своєї бороди? Чи вважаєш ти її своєю візитівкою?
Так, треба якийсь датчик поставити :)

Понравился ответ? Поделись:

Алена:
0
Доброго дня! Як Ви відноситесь до фільмів жахів? Чи виникало бажання випробувати свої сили у екстремальних умовах? (Проходження квестів-хоррорів, створених на реальних подіях з участю професійних акторів, форт-боярд, темрява , лабіринт і тд)
Я дуже не люблю фільмів жахів, я їх не розумію, але цей жанр існує і, якщо є можливість з чогось почати, то я почну з жахів. Насправді було б дуже круто попрацювати з людьми, які зняли фільм «Піла».

Понравился ответ? Поделись:

Натали:
0
Самый важный день твоей жизни или самое приятное воспоминание
Ну, конечно же, это рождение девчонок. Рождение первой дочери – это было так волнительно, и рождение, приход в этот мир и в нашу семью второй дочери – это самые важные события. Даже женитьба не так важна :)

Понравился ответ? Поделись:

Вика:
0
Здравствуйте! Расскажите, чем будете удивлять на концерте в кариббиане? Долго готовили шоу?
Ми маємо досить потужній світ, звук, діджеінг – ми будемо все це використовувати. Акцент я роблю на музику, пісні, вокал, живу атмосферу та трошки танців. Я буду брати інструмент в руки та грати рядом з музикантами. Я вчусь грати на гітарі свої та не тільки свої пісні, що б все ж таки бути музикантом, в першу чергу. Можу сказати, що ми зробимо все можливе, щоб Ви покинули площадку Caribbean з таким душевним настроєм тепла, з весняним настроєм. Буде дуже багато позитивних пісень для дівчат і ще у нас буде презентація, допрем’єрний показ нового кліпу на пісню «Нереальная».

Понравился ответ? Поделись:

Надя:
0
С кем из тусовки шоу-бизнеса вы дружите? Прям близко, годами и семьями...
На жаль, у нас немає таких прямо закадичних відносин з кимось, хоча достатньо близькі стосунки з багатьма людьми, які присутні в українському шоу-бізнесі, з якими я знайомий.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Почему не пошли на Нацотбор на Евровидение? У вас были бы шансы!
Я был на, скажем так, на холодных Нацотборах, которые особо и не назовешь Нацотборами. Хочу сказать, что у меня есть песня для «Евровидения» и, мне кажется, у меня есть образ, мне есть, что сказать. Просто так вышло, что продакшн не успел сделать аранжировку, поэтому я решил, во-первых, не терять песню (потому что это холостой выстрел и второй такой песни может не быть), и, во-вторых, все-таки понять тенденцию и этот конкурс. И третье – я понял, что мне в этом году нужно очень много внимания уделять концертной деятельности, клипам, съемкам, присутствии в СМИ, личной жизни, какому-то апгрейду.

Понравился ответ? Поделись:

Настя:
0
Кише, как относитесь к артистам, которые выступают в России? Поступали ли вам предложения выступить там?
Ми працювали з музичним видавництвом в Росії, туди нас привів продюсер телеканалу OTV після 2010 року, коли ми випустили пісню з Polina Griffith і я дуже вдячний долі за знайомство з такою чарівною вокалісткою. Я почав їздити до Москви, почав робити якісь кроки, намагався там знайти виходи на продюсерів, зустрічався з Антоном Проніним, з Пригожиним, з Жуковим. Я доносив свою музику і були деякі кроки, які почали працювати, почали працювати пісні «Город», «Позови меня», це був такий початок. Коли почались наші дії, я поставив перед собою завдання, що я працю чітко в українському форматі, спокійно можна перелаштуватись на європейський формат, на країни СНД, але я згадав одну дуже класну річ, яку мені сказав продюсер першого телеканалу, на якому я працював, – треба перемогти у себе вдома, треба завоювати увагу своєї аудиторії, а потім буде. Тому я для себе зрозумів, що моя музика має лунати в українському форматі (не тільки на українській мові, на російській також, але я роблю її в Україні, від свого серця) і прийняв рішення не приймати запрошень, навіть не намагатись їздити туди, мені здається, просто нечесно грати в подвійну гру. Я дуже поважаю Олексія Потапенко за те, що він зробив дуже потужній крок – вони відмовились від російського ринку. Вони виступають в інших країнах СНД, вони роблять музику і доносять її через інтернет, але це було його чітке професійне рішення, незважаючи на те, що Діма Монатік досить популярний в Росії, але він там не виступає, не бере участі в преміях та концертах. Я не можу казати, щось погане про артистів, які виступають там – вони зробили свій вибір, а українське суспільство має зробити свій вибір, як себе позиціонувати – слухати їх, ходити на їх концерти чи ні. Хоча хочеться, щоб музика була поза політикою, але ж ми – громадяни країни, а не якоїсь вулиці.

Понравился ответ? Поделись:

Марина:
0
Добрый день, расскажите об участии в шоу "Міняю жінку". Многое ли было отыграно по сценарию?
Це цікавий проект, до якого у мене особисте ставлення. По-перше, проект знімали 6-7 років назад і його показали вже понад тисячу разів. Ви не уявляєте ситуацію в позаминулому році, коли ми знімали кліп на «Бачу променi» в Карпатах, на горі, де нема людей, тільки корови пасуться, на наступний день у нас був відпочинок і дружина з сестрою пішли збирати гриби, діти гуляють, я лежу відпочиваю і йде якась жіночка з чоловіком… і «Це ж Кіше, ти бачиш! Це «Міняю жінку!». І я зрозумів, що цей проект дав мені більше, ніж всі мої пісні та витрачені сотні тисяч умовних одиниць на розкрутку. Прикро. Але «1+1», будь ласка, схаменіться і припинить цей проект – я не хочу на разі бачити себе в тому минулому. Або запрошуйте мене на нові проекти – ми достатньо цікаві особистості, у нас багато цікавої української музики, класних ідей, відбувається багато класних речей.

Понравился ответ? Поделись:

Комментарии

символов 999

Новости партнёров

Новости партнёров

Loading...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more